Önce İnsan Sonra Haber

Ediz Hun 'Savaşçı' oldu...

Hun: Yeter ki rol iyi olsun. Şahsiyetli olsun ve ben kendimi en iyi şekilde halka aktarabileyim.

Magazin 17 Ocak 2021 Pazar / 1 ay önce
Ediz Hun 'Savaşçı' oldu...

Ekleyen: Kozmiktürk

Fox TV'nin sevilen dizileri arasında yer alan Savaşçı'nın yeni sezon kadrosuna katılan Ediz Hun'un Kuruluş Osman dizisinden gelen teklifi reddettiği ortaya çıktı.

Fox TV'nin en çok merak edilen dizileri arasında yer alan Savaşçı'nın yeni bölümünün kısa süre sonra yayınlanacağı belirtildi. Berk Oktay'ın diziden ayrılmasının artından başta Ediz Hun olmak üzere Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Anıl Tetik ve Serenay Aktaş kadroya katılan yeni isimler olmuştu. 

Dizinin tecrübeli isimleri arasında yer alan Ediz Hun, TV100’deki Magazin Hattı’na flaş açıklamalarda bulundu. Kuruluş Osman dizisinin çok istemesi durumunda orada oynayabileceğini belirten Hun, “Olmadı, bazı sebepleri var tabiatıyla. Ben zaten çok fazla istekli olmadım. Çok isteseydim olurdu ama hayırlı olmuş, böyle güzel bir ekiple çalışma imkanı buldum. Bundan dolayı mutluluk duyuyorum”  dedi. 

Yeniçağ'ın aktardığına göre Savaşçı dizisindeki rolünü sevdiğini belirten Hun, "Yeter ki rol iyi olsun. Şahsiyetli olsun ve ben kendimi en iyi şekilde halka aktarabileyim. Bu önemli benim için. Her şeyin üstünde bu geliyor, rol ve tabii iyi bir ekip, homojen grup ile çalışıyor olmak da başarının çok önemli bir faktörü olarak değerlendirilir” diye konuştu.  

edizhunsavaşçı