Önce İnsan Sonra Haber

Özgür Özel’in sinsi sözlerinin esas hedefi Türklük’tür!

Türklüğün ortak değeri, birleştirici gücü ve asırlardır sembolü olan Bozkurt işaretini yapan doktorlarımızı 'Doktorun kurt işareti yapanı olmaz' diyerek hedef alan Özgür Özel’in zihninin derinlerindeki Türk düşmanlığı bir kez daha ayyuka çıkmıştır. 

Gündem 10 Temmuz 2024 Çarşamba / 1 hafta önce
Özgür Özel’in sinsi sözlerinin esas hedefi Türklük’tür!

Ekleyen: Kozmiktürk

Kozmiktürk-Haber Merkezi

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i 'Türk düşmanlığı' ile suçladı.

Büyükataman, " Türk Silahlı Kuvvetlerine alçakça iftira atan, bebek katili Öcalan’a özgürlük isteyen, terör örgütü propagandası yapan, evinde mermiler yakalanan, sözde doktorlara “özgürlük” adı altında sahip çıkan CHP Genel Başkanı Özgür Özel yine şaşırtmadı" diyerek şu açıklamayı yaptı:

"Türklüğün ortak değeri, birleştirici gücü ve asırlardır sembolü olan Bozkurt işaretini yapan doktorlarımızı "Doktorun kurt işareti yapanı olmaz" diyerek hedef alan Özgür Özel’in zihninin derinlerindeki Türk düşmanlığı bir kez daha ayyuka çıkmıştır. 

Terörist başı başına özgürlük isteyenlere, şanlı Türk Ordusuna iftira atanlara, terör örgütü propagandası yaparak doktorluk mesleğini lekeleyenlere Hipokrat yeminini hatırlatmaya cesaret edemeyen Özgür Özel, Bozkurt yapan vatan evlatlarını hedefe koyma gayretiyle tarafını bir kez daha göstermiştir. 

Büyük Türk milletine ve aziz milletimizin tüm değerlerine karşı eli kanlı teröristlerle saf tutan, her türlü bölücülüğe ifade özgürlüğü maskesiyle sahip çıkan CHP’nin “Bozkurt hazımsızlığı” köklerinden ne kadar koptuğunu, kuruluş ayarlarından eser kalmadığını göstermektedir. 

Her fırsatta Türk milletine ve devletine saldıran TTB’nin ve DEM’in peşine takılan Özgür Özel’in sinsi sözlerinin esas hedefi Türklük’tür!

Özgür Özel’e ilk tavsiyemiz bir an evvel Gazi Mustafa Kemal Atatürk çizgisine dönmesi ve Türk düşmanları ile işbirliği sevdasından vazgeçmesidir.

İkinci tavsiyemiz ise içten içe yanıp tutuştuğu Cumhurbaşkanı adaylığı hevesiyle kör olan gözlerini açması ve geçmişte uyarılarımızı dikkate almayarak Türk ve Türkiye karşıtı her türlü ortaklığı gerçekleştiren Kılıçdaroğlu’nun bugün ne durumda olduğuna bakmasıdır."