Önce İnsan Sonra Haber

Filenin Sultanı evlenirse..

Özel gecede Hande Baladın'ın DJ masasına geçmesi dikkat çekerken, Guidetti ve Melissa Vargas'ın oyunları sosyal medyada binlerce beğeni aldı.

Magazin 1 Ekim 2023 Pazar / 8 ay önce
Filenin Sultanı evlenirse..

Ekleyen: Kozmiktürk

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın başarılı oyuncularından Ayça Aykaç, Mert Altıntaş ile nikah masasına oturdu. Özel gecede Filenin Sultanları doyasıyla eğlenirken, Hande Baladın'ın DJ masasına geçmesi dikkatlerden kaçmadı.

Filenin Sultanları'nın ve VakıfBank'ın oyuncularında Ayça Aykaç, Galatasaray Kadın Takımı İstatisik Antrenörü Mert Altıntaş ile nikah masasına oturdu. Özel gecede Hande Baladın'ın DJ masasına geçmesi dikkat çekerken, Guidetti ve Melissa Vargas'ın oyunları sosyal medyada binlerce beğeni aldı.

Ayça Aykaç ve Mert Altıntaş, İzmir'de düzenlenen törenle dünya evine girdi. Filenin Sultanları, törene tam kadro katıldı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in kıydığı nikahta çiftin şahitliğini Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı Baş Antrenörü Giovanni Guidetti, Vakıfbank Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ferkan Merdan ve Ata Gündüzalp yaptı.

VARGAS'TAN 'ERİK DALI' PERFORMANSI 

Fenerbahçe Opet'in ve Filenin Sultanları'nın yıldızı Melissa Vargas, Milli Takım ile özdeşleşen "Erik dalı" şarkısında oynadı. Vargas'ın eğlenceli anları sosyal medyada binlerce beğeni aldı.Fanatik