Önce İnsan Sonra Haber

Savaş alanına döndü.. Turistik gemide kıskançlık kavgası..

Dans pistinde başlayan kavga daha sonra kumarhane alanında sürdü. .Geminin güvenlik ekibi kavgayı ayıramayınca sahil güvenlikten yardım istendi.

Magazin 1 Temmuz 2022 Cuma / 1 yıl önce
Savaş alanına döndü.. Turistik gemide kıskançlık kavgası..

Ekleyen: Kozmiktürk

Big Apple'a bağlı bir yolcu gemisinin dans pistinde kıskançlık yüzünden patlak veren vahşi kavgada pek çok kişi yaralandı. Uuzun süren kavgayı ayıramayan gemi görevlileri sahil güvenlikten yardım istemek zorunda kaldı.

Yolcu Theresa James, "Salı günü Verrazano-Narrows Köprüsü yakınında yaklaşık 60 kişi arasında kaotik kavga çıktı. Çatışma, Carnival Magic gemisinin beşinci katındaki bir gece kulübünde, öğleden sonra saat 2 civarında, öfkeli aşıkların sürtüşmesinden kaynaklandı" dedi. James, tarafların daha sonra birbirlerini itip kakmaya ve bira şişelerini kırmaya başladığını ve yakın dövüş sırasında bir kadının ciddi yaralanmış olabileceğini ve kavganın hızla kontrolden çıktığını belirterek, "cahil aptallar aptalca davranıyor" dedi.

Dans pistinde başlayan kavga daha sonra kumarhane alanında sürdü. Geminin güvenlik ekibinin kavgayı ayırmaya çalıştığını ve sonunda ABD Sahil Güvenliği'ni aradığını anlatan James, güvenlik görevlilerinin kavgacı grubu kontrol altına aldığını aktardı. 

nytpost'un bildirdiğine göre Başka bir yolcu ise, "Barda Shirley Temple yudumlarken kendi müziğimi dinlerken, birden bire kavga çıktı.Son geceydi, bu yüzden sanırım bir patlama ile dışarı çıkmak istediler " dedi. 

abdturistikgemikıskançlıkkavgası