Önce İnsan Sonra Haber

Bakü'de dostluk rüzgarı.. Gelir depremzedelere..

60 binden fazla biletin satıldığı özel karşılaşmada, elde edilen gişe gelirlerin tamamı depremzedelere bağışlanacak.

Spor 27 Mart 2023 Pazartesi / 11 ay önce
Bakü'de dostluk rüzgarı.. Gelir depremzedelere..

Ekleyen: Kozmiktürk

Galatasaray'ın başarılı kanat oyuncusu Yunus Akgün, 2-1 kazandıkları Karabağ maçının ardından Azerbaycan halkına teşekkür etti, çok güzel ağırlandıklarını belirtti.

Milli ara nedeniyle liglere verilen arada hazırlıklarına devam eden Galatasaray, Bakü Olimpiyat Stadyumu’nda dostluk maçı kapsamında Azerbaycan ekibi Karabağ’a konuk oldu.

Sarı Kırmızılı ekip, sahadan 2-1 üstün ayrıldı. Galatasaray’a galibiyeti getiren golleri 4. dakikada Gomis ve 85. dakikada penaltıdan Icardi kaydederken, Karabağ’ın tek sayısı ise 19. dakikada Xhixha’dan geldi. 60 binden fazla biletin satıldığı özel karşılaşmada, elde edilen gişe gelirlerin tamamı depremzedelere bağışlanacak.

Yunus Akgün: Yabancı oyuncular çok mutlu oldu

90 dakikanın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Galatasaray'ın başarılı kanat oyuncusu Yunus Akgün, "Azerbaycan kardeş ülkemiz. Dün gelece geldik ve bizi güzel ağırladılar. Mücadeleci ve güzel bir maç oldu. Bu maçı düzenleyenlere teşekkür ediyorum. Uçaktan indiğimizde büyük ilgi vardı. Yabancı oyuncular da çok mutlu oldu. Destekleri için çok teşekkür ederiz." dedi.Fanatik

karabağgalatasaraybaküdepremzedeler