Önce İnsan Sonra Haber

Montella: Yeniden o ruhu aldık..

İlk maçlarda takımın ruhunda ufak tefek aksaklıklar vardı ama bu maçla birlikte yeniden o ruhu aldık. galibiyet olarak 2008'e yakalamış durumdayız. Bu da bizim için çok önemli bir mutluluk.

Spor 3 Temmuz 2024 Çarşamba / 2 hafta önce
Montella: Yeniden o ruhu aldık..

Ekleyen: Kozmiktürk

Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası son 16 turunda A Milli Futbol Takımı, Leipzig Stadyumu'nda Avusturya ile karşı karşıya geldi. Müsabakadan 2-1 galip ayrılan milliler adını çeyrek finale yazdırdı. Maçın ardından A Milli Takımı'nın Teknik Direktörü Vincenzo Montella, açıklamalarda bulundu.

İŞTE MONTELLA'NIN AÇIKLAMALARI:

"Yorgunuz biraz, bu maç çok önemliydi. Takım ruhunu son dakikaya kadar yansıttık. Bu takım ruhunu ilk olarak Hırvatistan deplasmanında gördük. Futbolcularımız adına çok mutluyum. İlk maçlarda takımın ruhunda ufak tefek aksaklıklar vardı ama bu maçla birlikte yeniden o ruhu aldık. galibiyet olarak 2008'e yakalamış durumdayız. Bu da bizim için çok önemli bir mutluluk."

"Cumhurbaşkanımızın yakınlığını her zaman hissettik. Her seferinde bize desteklerini iletiyor. Bugün bir kez daha fazlasıyla gururlanıyoruz. Çünkü biliyoruz ki ilk taraftarımız Cumhurbaşkanımız."

"Adım adım gidiyoruz, sıradaki rakibimiz Hollanda. Aslanlar gibi mücadele eden bir rakibimiz var. Zihinsel ve fiziksel enerjimizi toplayıp yolumuza devam edeceğiz."Fanatik