Önce İnsan Sonra Haber

Terim Lucescu'nun oğluyla birbirine girdi..

PAOK, mücadelenin 56. dakikasında Kiril Despodov'un golüyle skoru 2-1'e getirdi. Bu golün ardından iki takımın yedek kulübesi bir anda karıştı.

Spor 29 Ocak 2024 Pazartesi / 4 hafta önce
Terim Lucescu'nun oğluyla birbirine girdi..

Ekleyen: Kozmiktürk

Yunan ekibi Panathinaikos'un başına geçerek yeşil sahalara dönen Fatih Terim, takımın başında PAOK'a karşı çıktığı maçta ilk mağlubiyetini tattı.

Terim, PAOK Teknik Direktörü Razvan Lucescu ile birbirine girdi. Yaşanan gerginliği güvenlik güçleri zor ayırırken Terim'in o anlarda hayli sinirlendiği görüldü.

Fatih Terim'in yönetimindeki Panathinaikos, Yunanistan Süper Ligi'nin 20. haftasında PAOK ile karşı karşıya geldi. PAOK, mücadelenin 56. dakikasında Kiril Despodov'un golüyle skoru 2-1'e getirdi. Bu golün ardından iki takımın yedek kulübesi bir anda karıştı.

Bu sonucun ardından Fatih Terim Panathinaikos'un başındaki ilk mağlubiyetini almış oldu. Mücadele ilk yarının sonlarına gelinirken ev sahibi PAOK'un bulduğu gol sonrası tansiyon bir anda yükseldi. İki takım hocası olan Fatih Terim ile Mircea Lucescu'nun oğlu olan PAOK Teknik Direktörü Razvan Lucescu tartışma yaşadı. Yaşanan gerginliği sahaya giren polisler yatıştırdı.

Fatih Terim'in yardımcısı Necati Ateş sarı kart gördü.sputnik