Önce İnsan Sonra Haber

Valerien, Trabzonspor maçında takımın başında olacak..

Beşiktaş’ın başına geçmeye hazırlanan Valerien Ismael’in yardımcıları da netleşmeye başladı.

Spor 23 Mart 2022 Çarşamba / 2 yıl önce
Valerien, Trabzonspor maçında takımın başında olacak..

Ekleyen: Kozmiktürk

Beşiktaş'ta Valerien İsmael, Trabzonspor maçında takımın başında olacak. Fransız teknik adamın teknik ekibi de belli oldu. İbrahim Üzülmez’in son dakika girişimi ise olumsuz sonuçlandı.

Beşiktaş ’ta sezonun üçüncü teknik direktörünün kim olacağı merakla bekleniyordu. Dün yapılan yönetim kurulu toplantısında Valerien Ismael isminde fikir birliğine varıldı. Aslında Fransız teknik adamla olan anlaşma dün resmiyet kazanacaktı. Sportif direktör Ceyhun Kazancı, Valerien Ismael için yönetimi ikna etmişti. Ancak duyurunun yapılması son anda yaşanan bir gelişmeyle ertelendi. Beşiktaş’ın eski kaptanı İbrahim Üzülmez’den dünkü toplantı öncesinde bir hamle geldi.

Güneş kozu yaramadı

Başkan Çebi ile görüşen İbrahim Üzülmez, “Ben Beşiktaş’ta 13 sene top koşturdum. Beş sene de kaptanlık yaptım. Beşiktaş’ta teknik direktör olmayı hak ediyorum. Gelirsem çok başarılı olurum, para pul konuşmam. Şenol Güneş’in yardımcısı da olabilirim” dedi. Başkan Çebi, bu talebi yönetim kurulu toplantısına taşıyacağını belirterek Üzülmez’den beklemesini istedi. Toplantıda ise İbrahim Üzülmez ismine sıcak bakılmadı ve Valerien Ismael’in 1+1 yıllığına göreve getirilmesine karar verildi..

Ekibi belli oldu

Beşiktaş’ın başına geçmeye hazırlanan Valerien Ismael’in yardımcıları da netleşmeye başladı. Fransız teknik adamın son dönemde yanından ayırmadığı isimlerden Adam Murray’nin tekrar Ismael ile çalışması bekleniyor. Bununla beraber performans atleti olarak Jack Riley’in, Jonny Northeast’in de spor bilimi koçu olarak çalışacağı öğrenildi. (Türkiye)

Beşiktaş'ta Valerien İsmael